
- Немає в наявності
- Код: 00152111
Рюкзак Tucano Bizip 17, синій
3 299 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Рюкзак Tucano BIZIP 17 для ноутбуків 17"
Стильний і водночас ергономічний рюкзак для ноутбуків 17 дюймів або MacBook Pro 16 дюймів зі 100% переробленої тканини, а саме з ПЕТ-пляшок.
М'яке внутрішнє головне відділення має захисну кишеню для ноутбука і окрему кишеню для планшетів до 10 дюймів.
Ще одне відділенняорганайзер для документів А4, книг і зошитів, та дрібних аксесуарів.
На фронтальній стороні є невелика кишеня з вертикальним отвором для аксесуарів чи ключів і інших дрібничок.
Зі зворотнього боку розміщені регульовані плечові лямки і ремінь для кріплення до телескопічної ручки валізи і прихована кишеня на блискавці.
Збоку у рюкзака є дві зручні кишені для парасольки та пляшки з водою.
Призначений для:
Ноутбуків 17 дюймів та MacBook Pro 16 дюймів
Особливості:
• Ремінець для кріплення до телескопічної ручки валізи
• Ергономічна спинка із захисною кишенею та "дихаючою" сітчастою поверхнею.
• Регульовані плечові ремені з м'якою підкладкою.
• Бічні кишені для пляшки з водою та/або парасольки.
• Рюкзак зі 100% переробленої тканини з ПЕТ-пляшок.
Параметри:
Габарити: 32 х 47 х 16 см
Розмір відділу для ноутбука: 28,5 x 42 x 2,50 см
Об'єм: 19,5 л
Вага: 0,8 кг
Колір: синій
Артикул: BKBZ17-X-B
Гарантія: 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Вага | 0.8 г |
| Висота | 47 мм |
| Глибина | 16 мм |
| Колір | Синій |
| Кількість відділень | 4 |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 47 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці;Зовнішня кишеня без застібки;Зовнішні відділення |
- Ціна: 3 299 ₴
