
- В наявності
- Код: 00151904
Сумка Trust Primo 16", чорна
599 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка Trust Primo для ноутбуків з діагоналлю до 16".
- Велике основне відділення, в яке поміститься більшість ноутбуків з діагоналлю до 16".
- Внутрішнє ущільнення для захисту ноутбука.
- Передня кишеня на блискавці для зарядного пристрою, смартфона або гаманця.
- Міцний матеріал для захисту від несприятливих зовнішніх умов.
- Подвійні металеві застібки-блискавки та «липучки».
- Міцний регульований плечовий ремінь.
Специфікація:
- Матеріал: поліестер.
- Розміри (ВхШхГ), мм: 390х320х65.
- Розміри відділення для ноутбука (ВхШхГ), мм: 385х315х45.
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 390 мм |
| Глибина | 65 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Кейс/Дипломат |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 320 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відділення | 1 основний;Зовнішня кишеня на застібці;Відділення для телефону |
- Ціна: 599 ₴
