
- Немає в наявності
- Код: 00151776
Трансивер SFP TP-LINK DS-PMA-C+ GPON, SM, 20km, SC
2 899 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модуль SFP GPON класу C+
- Одноволоконний модуль SFP GPON класу C+
- Гаряче підключення з максимальною гнучкістю
- Підтримує цифровий діагностичний моніторинг (DDM)
- Сумісність із TP-Link GPON OLT, наприклад DS-P7001-16, DS-P7001-08 і DS-P7001-04
| GPON SFP Module | |
|---|---|
| Wavelength | • Tx: 1490 нм • Rx: 1310 нм |
| Connector | • Пристрій: GPON SFP • Волокно: SC/UPC |
| Fiber Type | Одне волокно (9/125 мкм) |
| Data Rate | • Tx: 2488,32 Мбіт/с • Rx: 1244,16 Мбіт/с |
| Power Level | Клас C+ (оптична потужність передавача +3~+7 дБм, чутливість прийому <-30 дБм, оптична потужність насичення прийому >-12 дБм) |
| Extinction Ratio | >8.2дБ |
| Rx Optical Power Tolerance | >5дБм |
| Transmission Distance | Макс. 20 км |
| Hot Swap | Так |
| Nominal Voltage | 3.3 V (< ± 5%) |
| Diagnostic Function | Відстежує такі параметри, як напруга, потужність трансивера та температура |
| Electrical Level | • Інтерфейс даних: LVPECL • Інтерфейс керування: LVTTL |
| Package | 2× 10 SFF |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Довжина | 20 мм |
| Напруга | 3.3 В |
| Тип | Модуль |
| Тип подається струму | Постійний |
- Ціна: 2 899 ₴
