
- В наявності
- Код: 00151100
Контейнер Tefal MasterSeal, прямокутний, 800мл, пластик
249 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Матеріал: пластик |
| Форма: прямокутна |
| Об'єм: 800 мл |
| Розмір: 19.5 x 13.5 x 5.8 см |
| Колір: прозорий/синій |
| Використання: Морозильна камера, мікрохвильова піч |
| Можливість очищення в посудомийній машині: так |
| Країна-виробник: Німеччина |
| Гарантія: 30 років |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Висота | 5.8 мм |
| Довжина | 19.5 мм |
| Застосування | Універсальне |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Полістирол |
| Тип | Контейнер/судок |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 13.5 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм | 800 |
- Ціна: 249 ₴
