
- В наявності
- Код: 00151097
Контейнер Tefal MasterSeal Fresh, 1.20 л, пластик
299 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Вид: Контейнер прямокутний |
| Матеріал: пластик |
| Об'єм: 1,2 л |
| Особливості: Використання у морозильній камері, використання у мікрохвильовій печі |
| Використання в посудомийній машині: так |
| Розміри: 22.5 x 16.3 x 5.8 см |
| Форма: Прямокутна |
| Комплектація: Контейнер, кришка |
| Країна виробник: Німеччина |
| Гарантія: 30 років |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Висота | 5.8 мм |
| Довжина | 22.5 мм |
| Застосування | Універсальне |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 1.2 л |
| Тип | Контейнер/судок |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 16.3 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
- Ціна: 299 ₴
