
- Немає в наявності
- Код: 00150503
Сумка на колесах sigikid Florentine
2 649 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коли вся сім’я збирається на море, кожному потрібна власна валізка з необхідними речами. Валізка на колесах sigikid для дітей від трьох років. У яскравій рожево-зеленій сумці діти помістять усі необхідні речі. Валіза на колесах і з висувною ручкою, завдяки чому навіть дитині буде легко транспортувати її. Окрім основного відділення, є два відділи на фронтальному боці, а також дві бокові кишеньки. Зображення милої феї точно сподобається дівчаткам.
Матеріал: нейлон, пластик.
Висота ручки: 35 см. Загалом з висунутою ручкою висота рюкзака становить 75 см.
Догляд: вологе протирання
Розміри: 40 х 17 х 30 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigikid |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Замок | Немає |
| Колір | Рожевий |
| Кількість відділень | 3 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | Нейлон |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Призначення | Для дітей |
| Регулювання розміру | Ні |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Сумка |
| Розміри | |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 17 см |
| Ширина | 17 см |
- Ціна: 2 649 ₴
