
- Немає в наявності
- Код: 00150352
Тостер Sencor 1860Вт, підігрів, розморожування, 4 слоти, пластик, чорний
2 499 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний тостер
За допомогою тостера ви можете легко приготувати тости точно відповідно до ваших уподобань завдяки 7 рівням інтенсивності підсмажування та 4 слотам для підсмажування. Ви можете використовувати решітку для підсмажування різних видів хліба. Завдяки 3 функціям він нагріває, підсмажує та розморожує хліб. За потреби у вас є функція миттєвої зупинки.
4 слоти для підсмажування
7 рівнів інтенсивності підсмажування
решітки для підсмажування
функція підігріву/розігріву
функція миттєвої зупинки
функція підсмажування/розморожування
220-240 В ~ 50 Гц 1560-1860 Вт
Розмір: 294 мм x 191 мм x 273 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sencor |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість відділень | 4 |
| Кількість тостів | 4 |
| Регулювання ступеня обсмажування | Так |
| Споживана потужність | 1860 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 273 мм |
| Ширина | 191 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Відсік для шнура | Ні |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Кнопка скасування | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Піддон для крихт | Так |
| Решітка для підігріву булочок | Так |
| Таймер | Ні |
| Функція автовідключення | Ні |
| Функція підігріву | Так |
| Функція розморожування | Так |
- Ціна: 2 499 ₴
