
- В наявності
- Код: 00150350
Тостер Sencor 1600Вт, підігрів, розморожування, 4 слоти, пластик, чорно-золотий
2 499 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний тостер
4 отвори для запікання чотирьох тостів
Три функції в одному:
- багаторазове нагрівання/розігрів
- Миттєве переривання роботи перед закінченням встановленого часу
- розігрів/розморожування замороженої випічки
Електронний таймер – 7 ступенів налаштування інтенсивності запікання
Автоматичне вилучення випічки після завершення запікання/розморожування
Функцій автоматичного центрування для рівномірного нагрівання товстих та тонких тостів
Функція High Lift для легкого вилучення невеликих шматочків хліба
Зручне чищення (висувний лоток для крихт)
Нековзні ніжки
Місце для згорнутого мережевого кабелю
Потужність: 1 600 Вт
Розміри (довжина x глибина x висота): 290 x 250 x 190 мм
Маса: 1,9 кг
Напруга та частота струму: 220–240 В, 50/60 Гц
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sencor |
| Кількість відділень | 4 |
| Кількість тостів | 4 |
| Регулювання ступеня обсмажування | Так |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.9 кг |
| Висота | 190 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Відсік для шнура | Так |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Решітка для підігріву булочок | Так |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція підігріву | Так |
| Функція розморожування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Чорно-золотий |
- Ціна: 2 499 ₴
