
- В наявності
- Код: 00149766
Тостер Russell Hobbs Chester 1600Вт, піддон для крихт, підігрів, метал
2 999 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні характеристики
| Функції та можливості | Високий підйом, Регулювання ступеня підсмажування, Функция остановки |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія, міс. | 24 |
| Тип | Тостер |
| Тип керування | Механічне |
| Піддон для крихт | Так |
| Модель | 23311-56 |
| Кількість відділень | 2 |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 24x33x19 |
| Вага в упаковці, кг | 1,95 |
| Артикул | 23311-56 |
| Штрихкод | 4008496893485 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Russell Hobbs |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість тостів | 2 |
| Регулювання ступеня обсмажування | Так |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.95 кг |
| Ширина | 33 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Відсік для шнура | Ні |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Піддон для крихт | Так |
| Решітка для підігріву булочок | Так |
| Таймер | Ні |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція підігріву | Так |
| Функція розморожування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
- Ціна: 2 999 ₴
