
- В наявності
- Код: 00149756
Тостер Russell Hobbs 1671Вт, нержав., підігрів, моко
3 799 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кількість режимів обсмажування
- 6
Кількість відділень
Потужність, Вт
Функції тостера
Особливості конструкції
Матеріал корпуса
Габарити (ВхШхГ), см
- 23.3 х 28.4 х 15.6
Габарити упаковки (ВхШхГ)
- 24.8 х 32.6 х 19 см
Вага в упаковці, кг
- 2.066
Вага, кг
- 1.42
Додаткові характеристики
- Глянцеве покриття корпусу з нержавіючої сталі з полірованими акцентами
Широкі слоти для розміщення великих скибочок хліба
Функція «Підйми та подивися» - перевірка готовності тостів без припинення процесу приготування
Функції «Заморожування», «Скасування» та «Розігрів»
Знімний піддон для крихт
Регулювання ступеня підсмажування
Решітка для підігріву круасанів, булочок та сендвічів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Russell Hobbs |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість тостів | 2 |
| Регулювання ступеня обсмажування | Так |
| Споживана потужність | 1671 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.42 кг |
| Висота | 23.3 мм |
| Глибина | 15.6 мм |
| Ширина | 28.4 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Відсік для шнура | Ні |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Решітка для підігріву булочок | Так |
| Таймер | Ні |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція підігріву | Так |
| Функція розморожування | Так |
- Ціна: 3 799 ₴
