
- В наявності
- Код: 00149736
Рисоварка Russell Hobbs, 200Вт, чаша-0.7л, механічне керув., знімна кришка, нерж. сталь, чорно-білий
1 999 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь
Тип: Рисоварки
Основна комплектація:
- Ложка
- Мірний стакан
- Чаша
Додаткові можливості:
- Знімна верхня кришка
- Оглядове вікно
Тип керування: Кнопкове
Тип нагріву: ТЕН-нагрів
Вага: 1.094 кг
Вага в упаковці: 1.268 кг
Габарити (ВхШхГ): 16.4 x 21.5 x 17 см
Кількість автоматичних програм: 1
Комплектація:
- Рисоварка
- Съемная крышка
- Паровая корзина
- Мерная чашка
- Ложка
- Инструкция
- Гарантийный талон
Потужність нагрівального елемента: 200 Вт
Загальний об'єм чаші: 0.7 л
Особливості:
- Рассчитана на 3 порции вареного риса (до 200 грамм на порцию)
- Детали можно мыть в посудомоечной машине
- Индикатор готовности
- Крышка из закаленного стекла
- Встроенный держатель крышки
- Отверстие для выхода пара
Покриття чаші: Антипригарное
Ручні настроювання: Кількість порцій
Колір: Білий/Чорний
Габарити в упаковці (ВхШхГ): 16.4 х 22.6 х 22.6 см
Країна-виробник товару: Китай
Країна реєстрації бренда: Великобританія
Гарантія: 24 місяці офіційної гарантії від виробника
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Russell Hobbs |
| Відстрочка старту | Ні |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість програм приготування | 1 |
| Об`єм | 0.7 л |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Тип приладу | Рисоварка |
| Тип управління | Механічне |
| Комплектація | |
| Блюдо для приготування на пару | Так |
| Книга рецептів | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.094 кг |
| Висота | 16.4 мм |
| Ширина | 21.5 мм |
| Програми приготування та функції | |
| Випічка | Ні |
| Каша | Ні |
| Крупа | Ні |
| Приготування на пару | Так |
| Тушкування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Білий/Чорний |
- Ціна: 1 999 ₴
