
- В наявності
- Код: 00149735
Рисоварка Russell Hobbs Medium, 300Вт, чаша-1.4л, електронне керув., знімна кришка, сіро-чорний
2 499 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Тип | рисоварка |
| Потужність | 300 Вт |
| Управління | кнопкове |
| Програми | Ручний режим |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 17.7 x 27.1 x 22 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Russell Hobbs |
| Відстрочка старту | Ні |
| Кількість програм приготування | 1 |
| Об`єм | 1.4 л |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Тип приладу | Рисоварка |
| Тип управління | Електронне |
| Комплектація | |
| Блюдо для приготування на пару | Ні |
| Книга рецептів | Ні |
| Програми приготування та функції | |
| Випічка | Ні |
| Каша | Ні |
| Крупа | Так |
| Приготування на пару | Ні |
| Тушкування | Ні |
| Функція підігріву | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 22 мм |
| Глибина | 22 мм |
| Ширина | 27.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Сіро-чорний |
- Ціна: 2 499 ₴
