
- В наявності
- Код: 00149730
Пароварка Russell Hobbs Kitchen Collection 400Вт, чаша-2.3/3.3л, резервуар для води -0.5л, механічне керування, 3 яруси, пластик,
2 799 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні характеристики
| Потужність, Вт | 1000 |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Кількість кошиків, шт | 3 |
| Тип | Пароварка |
| Об'єм парових кошиків, л | 10.5 |
| Модель | 23560-56 |
| Керування | Електронне |
| Чаша для рису | Так |
| Дисплей | Так |
| Габарити | 40,9x30x27,5 |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 27x40x30 |
| Вага в упаковці, кг | 3,05 |
| Артикул | 26530-56 |
| Штрихкод | 4008496872923 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Russell Hobbs |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Функція автовідключення | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор рівня води | Так |
| Автоматичне розморожування | Ні |
| Автоматичні програми приготування | Ні |
| Відстрочка старту | Ні |
| Відсік для шнура | Ні |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 1000 Вт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Таймер | Ні |
| Швидкий пар | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 27.5 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 2 799 ₴
