
- В наявності
- Код: 00149729
Пароварка Russell Hobbs Cook&Home 800Вт, чаша-3/3/3л, резервуар для води -1л, механічне керування, 3 яруси, метал/пластик, чорний
2 999 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Тип | пароварка |
| Потужність | 800 Вт |
| Загальний об'єм | 9 л |
| Управління | механічне |
| Кількість кошиків | 3 шт |
| Програми | Варка на пару |
| На пару | |
| Cтрави | Риба |
| Овочі | |
| Рис | |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 275x275x240 |
| Матеріал корзин | пластик |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Russell Hobbs |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Функція автовідключення | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Ні |
| Індикатор рівня води | Ні |
| Автоматичне розморожування | Ні |
| Автоматичні програми приготування | Ні |
| Відстрочка старту | Ні |
| Відсік для шнура | Ні |
| Кількість програм приготування | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Таймер | Ні |
| Швидкий пар | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 240 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Ширина | 275 мм |
- Ціна: 2 999 ₴
