
- В наявності
- Код: 00149717
Кавомолка Russell Hobbs жорнова Classic, 140Вт, об'єм зерен-100г, регул.ступеню помолу, пластик, чорний
2 399 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Класична кавомолка від Russell Hobbs - ідеальний прилад для поціновувачів кави. Вона оснащена жорнова високої якості, які мелють боби в частинки однакового розміру, для кращого заварювання і поліпшеного смаку. А можливість налаштування помелу дозволяє вам повністю контролювати процес, в залежності від ваших уподобань.
Основні
| Система помелу | жорнового типу |
| Місткість | 140 г |
| Потужність | 140 Вт |
Особливості
| Захист від перегріву | ![]() |
| Регулювання ступеня помелу | ![]() |
| Дозатор | ![]() |
| Відсік для меленої кави | Скляний контейнер для мелених кавових зерен |
Фізичні
| Матеріал корпуса | пластик |
| Колір | чорний /зі сріблястим |
Габарити брутто
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Вага | 1.50 кг |
| Об'єм | 0.0068 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Russell Hobbs |
| Колір | Чорний |
| Колір ручки | Чорний |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Підходить для індукційних плит | Ні |
| Свисток | Не передбачений |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 399 ₴

