
- В наявності
- Код: 00149696
Електрочайник Russell Hobbs Travel 0.85л, пластик, білий
1 499 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зустрічайте новий чайник від легендарного британського бренду з 65-річною історією Russell Hobbs. Цей чайник розроблений для подорожей, не займає багато місця в багажі і практично не додає вагу. Він виготовлений з надлегкого пластика, має компактний корпус і ідеально поміститься до вашої валізи.
Основні
| Тип | електрочайник |
| Потужність | 1000 Вт |
| Об`єм | 0.85 л |
| Нагрівальний елемент | прихований дисковий |
Функції
| Індикатор рівня води | ![]() |
| Особливості | Індикатор включення |
| зйомний фільтр від накипу | |
| Система «ідеальний носик» | |
| Відкидна кришка | |
| Два віконця рівня води | |
| Універсальна напруга | |
| Включає 2 чашки та ложки, які можна зберігати всередині чайника |
Додатково
| Безпека | Захист від сухого кипіння |
Фізичні
| Матеріал корпусу | пластик |
| Колір | білий |
Габарити брутто
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Вага | 0.73 кг |
| Об'єм | 0.0040 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Russell Hobbs |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об`єм | 0.85 л |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Функція автовідключення | Так |
| Тип | Електрочайник |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.73 кг |
| Висота | 180 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Відсік для шнура | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Таймер | Ні |
| Фільтр | металевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип нагрівального елемента | прихований дисковий |
- Ціна: 1 499 ₴

