
- В наявності
- Код: 00149694
Електрочайник Russell Hobbs My Breakfast 1.7л, пластик, біло-чорний
1 799 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрочайник Russell Hobbs My Breakfast - це стильний та надійний вибір для вашої кухні. Його біло-чорний дизайн додає елегантності, а швидке кип'ятіння води забезпечує зручність кожного дня. Ідеальний для тих, хто цінує комфорт та ефективність
Основні
| Тип | електрочайник |
| Потужність | 2200 Вт |
| Об`єм | 1.7 л |
| Нагрівальний елемент | прихований дисковий |
Функції
| Індикатор рівня води | ![]() |
| Особливості | Поворот на підставці на 360° |
| Підсвічування кнопки включення | |
| Нековзкі ніжки | |
| Відкидна кришка | |
| Знімний фільтр, що миється |
Додатково
| Безпека | Автовідключення |
| Захист від сухого кипіння |
Фізичні
| Колір | білий |
| чорний |
Габарити брутто
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Вага | 1.13 кг |
| Об'єм | 0.0082 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Russell Hobbs |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об`єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Функція автовідключення | Так |
| Тип | Електрочайник |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.13 кг |
| Висота | 240 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Відсік для шнура | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Таймер | Ні |
| Фільтр | металевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | білий чорний |
| Тип нагрівального елемента | прихований дисковий |
- Ціна: 1 799 ₴

