
- В наявності
- Код: 00149693
Електрочайник Russell Hobbs Hourglass 1.7л, скло, підсвічування, чорно-сріблястий
2 999 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний чайник Classic Glass максимально функціональний, також стане справжньою прикрасою Вашого кухонного інтер'єру. В процесі нагрівання його колба підсвічується приємним блакитним кольором, що ефектно виглядає і допоможе створити затишну атмосферу. Об'єм резервуара для води - 1,7 літра, досить для сім'ї з 3-5 чоловік. Ємність виконана з термостійкого скла - матеріалу, який не додасть Вашим напоїв стороннього запаху і присмаку.
Основні
| Тип | електрочайник |
| Потужність | 2400 Вт |
| Об`єм | 1.7 л |
Функції
| Підсвічування корпусу | блакитна |
| Особливості | Зйомна кришка |
| Обертання на 360 ° | |
| Пластик не містить бісфенол A |
Фізичні
| Матеріал корпусу | скло |
| нержавіюча сталь | |
| Колір | чорний |
Габарити брутто
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Вага | 1.54 кг |
| Об'єм | 0.0150 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Russell Hobbs |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Ні |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Об`єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Функція автовідключення | Так |
| Тип | Електрочайник |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.54 кг |
| Висота | 310 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Відсік для шнура | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Підсвічування чайника | Так |
| Таймер | Ні |
| Фільтр | металевий |
- Ціна: 2 999 ₴

блакитна