
- В наявності
- Код: 00149692
Електрочайник Russell Hobbs Honeycomb 1.7л, пластик, чорний
2 349 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кухня - особливе місце в кожній квартирі, тому це місце має бути не тільки функціональним, але і затишним, привабливим. Кожен наш покупець може підібрати серед представлених колекцій то, що буде відповідати загальному духу його будинку, особистим стилістичним уподобанням і смаку. Монохромність, лаконічність і висока функціональність так гармонійно поєднуються в колекції Honeycomb.
Основні
| Тип | електрочайник |
| Потужність | 2400 Вт |
| Об`єм | 1.7 л |
Функції
| Індикатор рівня води | ![]() |
| Особливості | Обертання на 360 ° |
| Система «ідеальний носик» | |
| Відкидна кришка | |
| Пластик не містить бісфенол A | |
| Зони швидкого кип'ятіння | |
| Кип'ятить одну чашку води за 55 секунд * |
Додатково
| Безпека | Захист від сухого кипіння |
Фізичні
| Матеріал корпусу | пластик /текстурированный |
| нержавіюча сталь /акценты | |
| Колір | чорний |
Габарити брутто
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Вага | 1.12 кг |
| Об'єм | 0.0091 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Russell Hobbs |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об`єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Функція автовідключення | Так |
| Тип | Електрочайник |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.12 кг |
| Висота | 230 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Відсік для шнура | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Підсвічування чайника | Ні |
| Таймер | Ні |
| Фільтр | металевий |
- Ціна: 2 349 ₴

