
- В наявності
- Код: 00149691
Електрочайник Russell Hobbs Honeycomb 1.7л, пластик, білий
2 499 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кухня - особливе місце в кожній квартирі, тому це місце має бути не тільки функціональним, але і затишним, привабливим. Кожен наш покупець може підібрати серед представлених колекцій то, що буде відповідати загальному духу його будинку, особистим стилістичним уподобанням і смаку. Монохромність, лаконічність і висока функціональність так гармонійно поєднуються в колекції Honeycomb.
Основні
| Тип | електрочайник |
| Потужність | 2400 Вт |
| Об`єм | 1.7 л |
Функції
| Індикатор рівня води | ![]() |
| Особливості | Обертання на 360 ° |
| Система «ідеальний носик» | |
| Відкидна кришка | |
| Пластик не містить бісфенол A | |
| Зони швидкого кип'ятіння | |
| Кип'ятить одну чашку води за 55 секунд * |
Додатково
| Безпека | Захист від сухого кипіння |
Фізичні
| Матеріал корпусу | пластик /текстурированный |
| нержавіюча сталь /акценты | |
| Колір | білий |
Габарити брутто
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Вага | 1.14 кг |
| Об'єм | 0.0091 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Russell Hobbs |
| Загальний об`єм чайника | 1.7 (л) |
| Колір | Білий |
| Колір ручки | Білий |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Підходить для індукційних плит | Ні |
| Свисток | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Тип ручки | Фіксована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал чайника | пластик |
- Ціна: 2 499 ₴

