
- В наявності
- Код: 00149690
Електрочайник Russell Hobbs Glass, 1.7л, скло, підсвічування, сріблясто-чорний
3 799 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Витончений і стильний з прозорим корпусом і акцентами з матової нержавіючої сталі, скляний чайник буде тихо елегантно виглядати на будь-якій робочій поверхні. Виготовлений зі скла преміум-класу, він підсвічується синім кольором, нагріваючи воду – і так, ви дійсно можете спостерігати за тим, як цей чайник закипає.
Основні
| Тип | електрочайник |
| Потужність | 2200 Вт |
| Об`єм | 1.7 л |
| Нагрівальний елемент | прихований дисковий |
Функції
| Індикатор рівня води | ![]() |
| Підсвічування корпусу | блакитне |
| Особливості | Фільтр від накипу |
| Поворот на підставці на 360° | |
| Автоматичне відключення | |
| Економія електроенергії | |
| Регулювання кількості води для кип'ятіння |
Додатково
| Безпека | Захист від википання |
Фізичні
| Матеріал корпусу | скло |
| Габарити (ВxШxГ) | 29.8 х 22.5 х 22.5 |
| Вага | 1.2 кг |
Габарити брутто
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Вага | 1.75 кг |
| Об'єм | 0.0140 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Russell Hobbs |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Об`єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Функція автовідключення | Так |
| Тип | Електрочайник |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 29.8 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Відсік для шнура | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Таймер | Ні |
| Фільтр | металевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип нагрівального елемента | прихований дисковий |
- Ціна: 3 799 ₴

