
- В наявності
- Код: 00149688
Електрочайник Russell Hobbs Eden, 1.7л, нержавіюча сталь, пластик, фісташковий
2 099 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрочайник Russell Hobbs Eden поєднує в собі елегантний дизайн і високу продуктивність. Вікно для води з манометром дозволяє заощаджувати енергію, закип'ячуючи тільки необхідну кількість води. Кришка з кнопкою, ідеальний носик для наливання та база на 360° забезпечують зручність у наповненні, кип'ятінні та наливанні. Чайник з сучасним фісташковим дизайном і стильними рифленими деталями стане яскравим акцентом на будь-якій кухонній поверхні.
Основні
| Тип | електрочайник |
| Потужність | 2400 Вт |
| Об`єм | 1.7 л |
| Нагрівальний елемент | прихований дисковий |
| Управління | механічне |
| Відкриття кришки | кнопка |
Функції
| Індикатор рівня води | ![]() |
| Особливості | Система «ідеальний носик» |
| Знімний фільтр від накипу | |
| Перемикач із синім підсвічуванням під час кипіння | |
| База на 360° з місцем для зберігання шнура | |
| Вікно для води з манометром |
Додатково
| Безпека | Автоматичне відключення при закипанні |
| Відмітки обсягу | зовні |
Фізичні
| Матеріал корпусу | пластик |
| нержавіюча сталь | |
| Колір | фісташковий |
| Довжина кабеля | 0.61 м |
Габарити брутто
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Вага | 1.16 кг |
| Об'єм | 0.0094 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Russell Hobbs |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Фісташковий |
| Об`єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Функція автовідключення | Так |
| Тип | Електрочайник |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.16 кг |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Відсік для шнура | Так |
| Дисплей | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 0.61 м |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Таймер | Ні |
| Фільтр | металевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | пластик нержавіюча сталь |
| Тип нагрівального елемента | прихований дисковий |
- Ціна: 2 099 ₴

