
- В наявності
- Код: 00149683
Електрочайник Russell Hobbs Colours Plus Mini, 1л, метал , сірий
2 449 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрочайник Russell Hobbs Colours Plus Mini. Об`єм - 1 літр. Потужність - 2400 Вт. Є індикатор рівня води, обертання на 360 градусів, система "ідеальний носик", індикатор роботи, захист від перегріву та автовідключення.
Основні
| Тип | електрочайник |
| Потужність | 2400 Вт |
| Об`єм | 1 л |
| Нагрівальний елемент | прихований дисковий |
Функції
| Індикатор рівня води | ![]() |
| Особливості | швидке нагрівання |
| Обертання на 360 ° | |
| Система «ідеальний носик» | |
| Індикатор роботи |
Додатково
| Безпека | Захист від перегрівання |
| Автовідключення |
Фізичні
| Матеріал корпусу | пластик |
| нержавіюча сталь | |
| Колір | сірий |
Габарити брутто
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Вага | 1.23 кг |
| Об'єм | 0.0092 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Russell Hobbs |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Сірий |
| Об`єм | 1 л |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Функція автовідключення | Так |
| Тип | Електрочайник |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.23 кг |
| Висота | 210 мм |
| Глибина | 190 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Відсік для шнура | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Таймер | Ні |
| Фільтр | металевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | пластик нержавіюча сталь |
| Тип нагрівального елемента | прихований дисковий |
- Ціна: 2 449 ₴

