
- В наявності
- Код: 00149679
Електрочайник Russell Hobbs Colours Plus 1.7л, метал, червоно-чорний
2 899 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чайник з яскравої колекції COLOURS PLUS створює атмосферу тепла і затишку на кухні у вашому будинку або офісі. Цей прилад - ідеальне поєднання привабливого дизайну і сучасних функцій. 20412-70 виконаний в насичене червоному кольорі і неодмінно стане стильним помічником на вашій кухні.
Основні
| Тип | електрочайник |
| Потужність | 2400 Вт |
| Об`єм | 1.7 л |
| Нагрівальний елемент | прихований дисковий |
| Покриття нагрівального елементу | нержавіюча сталь |
Функції
| Індикатор рівня води | ![]() |
| Особливості | Фільтр від накипу |
| Поворот на підставці на 360° | |
| Індикатор води по чашках | |
| швидке нагрівання | |
| Система «ідеальний носик» | |
| Відкидна кришка |
Додатково
| Безпека | Відключення при закипанні |
Фізичні
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь |
| Колір | червоний |
Габарити брутто
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Вага | 1.25 кг |
| Об'єм | 0.0078 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Russell Hobbs |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Червоний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Функція автовідключення | Так |
| Тип | Електрочайник |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.25 кг |
| Висота | 230 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Відсік для шнура | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Таймер | Ні |
| Фільтр | металевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип нагрівального елемента | прихований дисковий |
- Ціна: 2 899 ₴

