
- Немає в наявності
- Код: 00149678
Електрочайник Russell Hobbs Clarity 1л, скло, чорний
4 099 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей надзвичайно стильний чайник має вбудовану систему фільтрів для води Brita для видалення домішок, зменшення вапняного нальоту та хлору, а також постійного поглинання будь-якої міді та свинцю, які можуть виникнути у водопровідній воді.
Основні
| Тип | електрочайник |
| Потужність | 2200 Вт |
| Об`єм | 1 л отсек для нефильтрованной воды 0.5 л |
| Нагрівальний елемент | прихований дисковий |
Функції
| Підсвічування корпусу | при закіпанні води |
| Особливості | Відсік для шнура |
| Індикатор включення | |
| Автоматичне відключення | |
| Індикатор заміни фільтра /картриджа Brita | |
| зйомний фільтр від накипу | |
| Картридж фільтра Brita в комплекті | |
| Понижене утворення накипу |
Фізичні
| Матеріал корпусу | скло |
| нержавіюча сталь | |
| Колір | нержавіюча сталь |
Габарити брутто
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Вага | 2.05 кг |
| Об'єм | 0.0145 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Russell Hobbs |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Об`єм | 1 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Функція автовідключення | Так |
| Тип | Електрочайник |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.05 кг |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Відсік для шнура | Так |
| Дисплей | Ні |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Таймер | Ні |
| Фільтр | металевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип нагрівального елемента | прихований дисковий |
- Ціна: 4 099 ₴
