
- В наявності
- Код: 00149515
Фен Remington Thermacare Pro, 2200Вт, 3 режими, турмалінова іоніз-я, хол. обдув, чорний
1 599 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
↵
Основні
| Тип пристрою | фен |
| Потужність | 2000 Вт |
| Кіл-ть швидкісних режимів | 2 |
| Кіл-ть температурних режимів | 3 |
| Режими | сушка волосся |
| холодний обдув | |
| Насадки в комплекті | концентратор /тонкий |
| Особливості | петля для підвішування |
| Колір | чорний |
Особливості
| Безпека | захист від перегрівання |
Фізичні
| Швидкість повітряного потоку | 80 км/год |
| Додатково | решітка з кераміки для рівномірного розподілу тепла |
| зйомна задня решітка для легкого очищення |
Габарити брутто
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Вага | 0.85 кг |
| Об'єм | 0.0092 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Режим Турбо | Так |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.85 кг |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Ні |
| Регулювання швидкості | Так |
| Складна ручка | Ні |
| Терморегулятор | Так |
- Ціна: 1 599 ₴
