
- В наявності
- Код: 00149513
Фен Remington Thermacare Pro, 2100Вт, 3 режими, дифузор,турмалінова іоніз-я, хол. обдув, чорно-коричневий
1 699 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | фен |
| Потужність | 2100 Вт |
| Кіл-ть швидкісних режимів | 2 |
| Кіл-ть температурних режимів | 3 |
| Режими | сушка волосся |
| іонне кондиціювання | |
| холодний обдув | |
| Насадки в комплекті | дифузор |
| тонка насадка-концентратор | |
| Особливості | петля для підвішування |
| Колір | чорний |
Особливості
| Безпека | захист від перегрівання |
Фізичні
| Швидкість повітряного потоку | 85 км/год |
| Додатково | решітка з кераміки для рівномірного розподілу тепла |
| зйомна задня решітка для легкого очищення | |
| тихий двигун |
Габарити брутто
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Вага | 0.93 кг |
| Об'єм | 0.0089 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Вага | 0.93 г |
| Гіпоалергенний | Ні |
| Класифікація косметичного засобу | Професійна |
| Об`єм | 0.0089 мл |
| Призначення засобу для волосся | Термозахист |
| Стать | Жіноча |
| Тип аромату | Без аромату |
| Тип волосся | Всі типи волосся |
| Тип шкіри голови | Всі типи шкіри |
| Склад | |
| Лаурет сульфат амонію | Ні |
| Лаурет сульфат натрію (SLES) | Ні |
| Лаурил сульфат амонію | Ні |
| Парабени | Ні |
| Силіконові компоненти | Ні |
| Синтетичні барвники | Ні |
| Синтетичні віддушки | Ні |
| Синтетичні консерванти | Ні |
- Ціна: 1 699 ₴
