
- В наявності
- Код: 00149510
Фен Remington Style Edition, 2200Вт, 3 режими, іоніз-я, хол. обдув, дифузор, гребінець, резинка, кейс, чорно-сірий
1 999 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | фен |
| Потужність | 2200 Вт |
| Кіл-ть швидкісних режимів | 2 |
| Кіл-ть температурних режимів | 3 |
| Режими | холодний обдув |
| Особливості | петля для підвішування |
| Колір | чорний з сірим |
Фізичні
| Комплектація | Інструкція |
| Насадка - концентратор | |
| дифузор | |
| гумка для волосся | |
| гребінець |
Габарити брутто
| Ширина | 310 мм |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Вага | 1.00 кг |
| Об'єм | 0.0087 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість насадок | 4 |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Режим Турбо | Ні |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Ні |
| Регулювання швидкості | Так |
| Складна ручка | Ні |
| Терморегулятор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | чорний з сірим |
- Ціна: 1 999 ₴
