
- Немає в наявності
- Код: 00149507
Фен Remington Salon Smooth, 2100Вт, 3 режими, дифузор,гребінець, кейс, іоніз-я, хол. обдув, , чорний
2 199 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
-
Основні
Тип пристрою фен Серія Salon Smooth Потужність 2100 Вт Кіл-ть швидкісних режимів 2 Кіл-ть температурних режимів 3 Живлення від мережі Режими холодний обдув Насадки в комплекті концентратор дифузор Особливості петля для підвішування знімна решітка іонізація Довжина шнура 1.8 м Колір чорний з золотистим Особливості
Безпека захист від перегрівання Фізичні
Швидкість повітряного потоку 100 км/год Покриття нагрівального елементу кераміка /іонна решітка Комплектація Інструкція Гарантійний талон Фен Насадки Преміальна сумка для зберігання Кругла щітка Габарити брутто
Ширина 120 мм Висота 280 мм Довжина 300 мм Вага 1.03 кг Об'єм 0.0101 м3 Гарантія
Гарантія 36 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість насадок | 3 |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Режим Турбо | Ні |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.03 кг |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Ні |
| Регулювання швидкості | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | чорний з золотистим |
- Ціна: 2 199 ₴
