
- Немає в наявності
- Код: 00149505
Фен Remington ProLuxe You Adaptive, 2400Вт, 3 режими, дифузор, іоніз-я, хол. обдув, турбо режим, сірий
7 399 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | фен |
| Потужність | 2400 Вт |
| Кіл-ть температурних режимів | 3 |
| Число швидкостей повітряного потоку | 3 шт |
| Режими | турборежим |
| холодний обдув | |
| Насадки в комплекті | концентратор |
| дифузор | |
| Особливості | петля для підвішування |
| Колір | сріблястий |
Фізичні
| Додатково | іонізація |
| Покриття нагрівального елементу | кераміка |
Габарити брутто
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Вага | 2.15 кг |
| Об'єм | 0.0050 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 60 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Режим Турбо | Так |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.15 кг |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Ні |
| Регулювання швидкості | Так |
| Складна ручка | Ні |
| Терморегулятор | Так |
- Ціна: 7 399 ₴
