
- Немає в наявності
- Код: 00149503
Фен Remington ProLuxe AC motor, 2400Вт, 3 режими, дифузор, іоніз-я, хол. обдув, рожевий
3 299 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | фен |
| Потужність | 2400 Вт |
| Кіл-ть швидкісних режимів | 2 |
| Кіл-ть температурних режимів | 3 |
| Режими | турборежим |
| іонізація | |
| автовимкнення | |
| холодний обдув | |
| Насадки в комплекті | концентратор |
| дифузор | |
| Особливості | петля для підвішування |
| Колір | бежевий |
Габарити брутто
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Вага | 1.25 кг |
| Об'єм | 0.0086 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 60 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Вага | 1.25 г |
| Гіпоалергенний | Ні |
| Класифікація косметичного засобу | Професійна |
| Об`єм | 0.0086 мл |
| Стать | Жіноча |
| Тип аромату | Без аромату |
| Тип волосся | Всі типи волосся |
| Тип шкіри голови | Всі типи шкіри |
| Склад | |
| Лаурет сульфат амонію | Ні |
| Лаурет сульфат натрію (SLES) | Ні |
| Лаурил сульфат амонію | Ні |
| Парабени | Ні |
| Силіконові компоненти | Ні |
| Синтетичні барвники | Ні |
| Синтетичні віддушки | Ні |
| Синтетичні консерванти | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення засобу для волосся | Для блиску;Для об'єму;Посилення кучерів/локонів;Захист від пухнастості;Г |
- Ціна: 3 299 ₴
