
- В наявності
- Код: 00149502
Фен Remington Power Volume 2000, 2000Вт, 3 режими, дифузор,турмалінова іоніз-я, хол. обдув, білий
1 399 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | фен |
| Потужність | 2000 Вт |
| Кіл-ть швидкісних режимів | 2 |
| Кіл-ть температурних режимів | 3 |
| Режими | іонізація |
| режим «еко» | |
| холодний обдув | |
| Насадки в комплекті | концентратор |
| дифузор | |
| Особливості | петля для підвішування |
| Довжина шнура | 1.8 м |
Габарити брутто
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Вага | 0.75 кг |
| Об'єм | 0.0062 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Вага | 0.75 г |
| Гіпоалергенний | Ні |
| Класифікація косметичного засобу | Мас маркет |
| Об`єм | 0.0062 мл |
| Розпилення | Неаерозольне |
| Стать | Унісекс |
| Тип волосся | Всі типи волосся |
| Тип шкіри голови | Всі типи шкіри |
| Фреон | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення засобу для волосся | Для об'єму;Стайлінг;Захист від пухнастості;Антистатичний ефект |
- Ціна: 1 399 ₴
