
- В наявності
- Код: 00149500
Фен Remington One, 2000Вт, 8 режимів, дифузор,чохол,іоніз-я, хол. обдув, термо-сенсор, сірий
3 499 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | фен |
| Потужність | 2000 Вт |
| Кіл-ть температурних режимів | 8 |
| Режими | іонізація |
| холодний обдув | |
| Особливості | петля для підвішування |
| Колір | сірий |
Фізичні
| Додатково | знімна решітка |
| датчик "Thermacare" | |
| Комплектація | Насадка - концентратор |
| дифузор | |
| Насадки (2шт.) | |
| чохол для зберігання |
Габарити брутто
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Вага | 1.37 кг |
| Об'єм | 0.0086 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Сірий |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість режимів роботи | 8 |
| Кількість температурних режимів | 8 |
| Кількість швидкостей | 8 |
| Режим Турбо | Так |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.37 кг |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Ні |
| Регулювання швидкості | Так |
| Складна ручка | Ні |
| Терморегулятор | Так |
- Ціна: 3 499 ₴
