
- В наявності
- Код: 00149498
Фен Remington Ionic Dry, 2200Вт, 3 режими,турмалінова іоніз-я, хол. обдув, білий
1 599 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | фен |
| Потужність | 2200 Вт |
| Кіл-ть температурних режимів | 3 |
| Число швидкостей повітряного потоку | 2 шт |
| Режими | іонне кондиціювання |
| холодний обдув | |
| Насадки в комплекті | концентратор |
| Особливості | петля для підвішування |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | білий |
Фізичні
| Додатково | знімна решітка |
| Матеріал | пластик |
| Покриття нагрівального елементу | кераміка |
| Комплектація | Фен |
Габарити брутто
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Вага | 0.81 кг |
| Об'єм | 0.0072 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Режим Турбо | Так |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.81 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Ні |
| Регулювання швидкості | Так |
| Терморегулятор | Так |
- Ціна: 1 599 ₴
