
- В наявності
- Код: 00149496
Фен Remington HydraLuxe, 2300Вт, 3 режими, дифузор, іоніз-я, хол. обдув, білий
2 799 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
-
Основні
Тип пристрою фен Потужність 2200 Вт Кіл-ть температурних режимів 3 Число швидкостей повітряного потоку 2 шт Режими іонне кондиціювання холодний обдув Насадки в комплекті концентратор дифузор Особливості петля для підвішування Довжина шнура 1.8 м Колір чорний Фізичні
Додатково знімна решітка Матеріал пластик Покриття нагрівального елементу кераміка Комплектація Фен Габарити брутто
Ширина 300 мм Висота 100 мм Довжина 240 мм Вага 0.91 кг Об'єм 0.0072 м3 Гарантія
Гарантія 24 місяця
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Режим Турбо | Ні |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.91 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Ні |
| Регулювання швидкості | Так |
| Терморегулятор | Так |
- Ціна: 2 799 ₴
