
- Немає в наявності
- Код: 00149491
Фен Remington Air3D, 1800Вт, 3 режими, дифузор,турмалінова іоніз-я, хол. обдув, бронзовий
6 499 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | фен |
| Потужність | 1800 Вт |
| Кіл-ть швидкісних режимів | 2 |
| Кіл-ть температурних режимів | 3 |
| Режими | сушка волосся |
| холодний обдув | |
| Насадки в комплекті | концентратор |
| дифузор | |
| тонка насадка-концентратор | |
| Особливості | петля для підвішування |
| Довжина шнура | 3 м |
Особливості
| Безпека | Система блокування |
Фізичні
| Додатково | іонний генератор |
| нековзаюча ручка |
Габарити брутто
| Ширина | 260 мм |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Вага | 1.96 кг |
| Об'єм | 0.0112 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість насадок | 3 |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Режим Турбо | Ні |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.96 кг |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 3 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Ні |
| Регулювання швидкості | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Бронзовий |
- Ціна: 6 499 ₴
