
- В наявності
- Код: 00149479
Термо бігуді Remington Jumbo Curls, 600Вт, D-36,41mm, 12шт, іонізація, кондиціонування, рожевий
2 799 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | бігуді |
| Режими | завивка |
| Колір | чорний |
| рожевий |
Фізичні
| Діаметр бігуді | 35 мм x8, 40мм x 4 |
| Додатково | індикація включення |
| наконечник не нагривається | |
| кількість бігуді: 12 шт | |
| Іонне кондиціювання для запобігання сплутування волосся | |
| 12 кольорових кліпс та затискачів | |
| бокс для розігріву та зберігання | |
| бархатиста основа | |
| воскова серцевина |
Габарити брутто
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Вага | 1.30 кг |
| Об'єм | 0.0069 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Діаметр | 36.41 мм |
| Кількість в упаковці | 12 шт. |
| Матеріал | Пластмаса |
| Довжина | 290 мм |
| Функції і характеристики електробігуді | |
| Індикатор нагріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Турмалінове покриття | Ні |
| Флокірована поверхня | Ні |
| Функція іонізації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип бігуді | Термобігуди з електронагрівом |
- Ціна: 2 799 ₴
