
- Немає в наявності
- Код: 00149478
Термо бігуді Remington Ionic, 500Вт, D-20,23,27mm, 20шт, іонізація, кондиціонування, чорний
2 599 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | бігуді |
Фізичні
| Діаметр бігуді | 20 мм x 4, 23мм x 10, 27мм x 6 |
| Додатково | наконечник не нагривається |
| Іонне кондиціювання для запобігання сплутування волосся | |
| бокс для розігріву та зберігання | |
| бархатиста основа | |
| воскова серцевина | |
| 20 бігуді у 3 розмірах | |
| 20 кольорових затискачів та кліпс |
Габарити брутто
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Вага | 1.40 кг |
| Об'єм | 0.0078 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Діаметр | 23 мм |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
| Кількість розмірів бігуді | 3 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Довжина | 290 мм |
| Функції і характеристики електробігуді | |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Індикатор роботи | Ні |
| Керамічне покриття | Ні |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Терморегулятор | Ні |
| Турмалінове покриття | Ні |
| Флокірована поверхня | Ні |
| Функція іонізації | Так |
| Шпильки для фіксації бігуді | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип бігуді | Термобігуді з електронагрівом |
- Ціна: 2 599 ₴
