
- В наявності
- Код: 00149477
Термо бігуді Remington Fast Curls, 420Вт, D-19,21,26mm, іонізація, кондиціонування , тефлон, фіолетово-чорний
3 299 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
|
Основні
Фізичні
Габарити брутто
Гарантія
|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Довжина | 140 мм |
| Діаметр | 19.2 мм |
| Кількість розмірів бігуді | 3 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Функції і характеристики електробігуді | |
| Індикатор нагріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 см |
| Керамічне покриття | Ні |
| Споживана потужність | 420 Вт |
| Терморегулятор | Ні |
| Турмалінове покриття | Ні |
| Флокірована поверхня | Ні |
| Функція іонізації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип бігуді | Термобігуді з електронагрівом |
- Ціна: 3 299 ₴
