
- В наявності
- Код: 00149476
Стайлер Remington ProLuxe You Adaptive, 62Вт, темп.режимів-3, D-38mm, іонізація, кераміка, чорно-сірий
4 999 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | стайлер |
| Потужність | 62 Вт |
| Кіл-ть температурних режимів | 3 |
| Режими | поворот шнура на 360° |
| охолоджуючий наконечник | |
| Насадки в комплекті | нагрівальний стрижень |
| Довжина шнура | 3 м |
| Колір | чорний зі сріблястим |
Особливості
| Безпека | автоматичне вимикання /60 хв |
Фізичні
| Час нагріву до потрібної температури | 30 сек |
| Додатково | функція пам'яті |
| індикатор StyleAdapt | |
| Матеріал | пластик |
| Покриття нагрівального елементу | алмазно-керамічне |
| Комплектація | Повітряний стайлер |
| Рукавичка для укладання | |
| Стайлінговий килимок |
Габарити брутто
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Вага | 0.87 кг |
| Об'єм | 0.0046 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Класифікація косметичного засобу | Професійна |
| Об`єм | 0.0046 мл |
| Тип волосся | Всі типи волосся |
- Ціна: 4 999 ₴
