
- В наявності
- Код: 00149458
Плойка Remington Curl Pearl Pro, >300Вт, D-32mm, 130-210С, дисплей, кераміка, чорний
1 829 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | плойка (щипці) |
| Максимальна температура нагріву | 210 °C |
| Насадки в комплекті | щипці |
| Довжина шнура | 3 м |
| Колір | чорний |
Особливості
| Безпека | автоматичне вимикання /через 60 хвилин |
| блокування кнопок |
Фізичні
| Додатково | дисплей /з індикацією температури (130-210 ° С) |
| термостійка рукавичка | |
| автоматичний вибір напруги | |
| термостійкий чохол | |
| Діаметр щипців | 32 мм |
Габарити брутто
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Вага | 0.55 кг |
| Об'єм | 0.0034 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 60 місяців |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Класифікація косметичного засобу | Професійна |
| Об`єм | 0.0034 мл |
| Тип волосся | Всі типи волосся |
- Ціна: 1 829 ₴
