
- В наявності
- Код: 00149456
Плойка Remington Botanicals, конусна, 43Вт, темп.режимів-10, D-13-25mm, 130-210С, іонізація, кераміка, сіро-зелений
2 499 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | плойка (конусна) |
| Кіл-ть температурних режимів | 10 |
| Мінімальна температура нагріву | 130 °C |
| Максимальна температура нагріву | 210 °C |
| Режими | вертикальні локони |
| горизонтальні локони | |
| локони голлівудські | |
| охолоджуючий наконечник | |
| фіксації температури | |
| Довжина шнура | 3 м |
| Колір | золотистий |
| оливковий |
Особливості
| Безпека | автоматичне вимикання /60 хв |
Фізичні
| Час нагріву до потрібної температури | 30 сек |
| Додатково | РК-дисплей |
| поворотний шнур | |
| покриття збагачене рослинними екстрактами | |
| Матеріал | пластик |
| Покриття нагрівального елементу | кераміка |
| Комплектація | Рукавичка для укладання |
| Термозахисна підставка | |
| Мішечок для зберігання |
Габарити брутто
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Вага | 0.53 кг |
| Об'єм | 0.0037 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Об`єм | 0.0037 мл |
| Тип волосся | Всі типи волосся |
- Ціна: 2 499 ₴
