
- В наявності
- Код: 00149398
Машинка для стрижки Remington Virtually Indestructible, мережа+акум., насадок-11, сталь, сріблястий
4 429 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машика для стрижки Virtually Indestructible є найпотужнішою машинкою від Remington. Ідеально підходить для домашнього використання, ця преміальна машинка створена, щоб прослужити довго. Стрижка стає легшою, завдяки мотору з супервисоким крутним моментом, вдосконаленої технології лез і міцному корпусу, який витримає будь-які удари або падіння.
Основні
| Тип | універсальна |
| Кількість насадок в комплекті | 11 шт |
| Комплектація | футляр/чохол |
| масло | |
| щіточка для чищення |
Функціональні можливості
| Кількість установок довжини | 10 |
| Волога очистка | ![]() |
Характеристики
| Регулювання довжини стрижки | зміною насадок |
| Мінімальна довжина стрижки | 1.5 мм |
| Максимальна довжина стрижки | 25 мм |
Живлення
| Джерело живлення | мережа |
| Час роботи акумулятора | 120 хв |
| Час зарядки акумулятора | 4 г |
| Індикатор зарядки | ![]() |
Фізичні
| Колір | чорний |
| Петля для підвішування | ![]() |
Габарити брутто
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Вага | 0.95 кг |
| Об'єм | 0.0040 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Вага | 0.95 г |
| Гіпоалергенний | Ні |
| Класифікація косметичного засобу | Професійна |
| Лупа | Суха |
| Об`єм | 0.004 мл |
| Область застосування | Шкіра голови |
| Призначення засобу для волосся | Стайлінг |
| Тип волосся | Всі типи волосся |
| Тип застосування | Незмивний |
| Тип шкіри голови | Всі типи шкіри |
- Ціна: 4 429 ₴

