
- Немає в наявності
- Код: 00149394
Машинка для стрижки Remington Power X Series X5, мережа+акум., роторний мотор, насадок-4, сталь, чорно-бірюзовий
3 699 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Хочете завжди почуватись впевнено? Наша машинка для стрижки Power X5 HC5000 додасть вам впевненості у своїй зачісці. Тепер кожна волосинка під контролем. З Power X5 ваш образ буде під повним контролем. Завдяки ергономічному дизайну з нековзким корпусом ви отримаєте абсолютний комфорт підстригання.
Основні
| Тип | для волосся |
Функціональні можливості
| Кількість установок довжини | 72 |
| Самозаточуючі леза | ![]() |
| Волога очистка | ![]() |
| Турборежим | ![]() |
Характеристики
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Максимальна довжина стрижки | 35 мм |
| Покриття лез | нержавіюча сталь |
Живлення
| Джерело живлення | мережа |
| акумулятор | |
| Час роботи акумулятора | 75 хв |
| Час зарядки акумулятора | 2 г |
| Індикатор зарядки | ![]() |
Фізичні
| Колір | синій |
Габарити брутто
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Вага | 0.58 кг |
| Об'єм | 0.0023 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 60 місяців |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Вага | 0.58 г |
| Класифікація косметичного засобу | Професійна |
| Лупа | Відсутній |
| Об`єм | 0.0023 мл |
| Область застосування | Шкіра голови |
| Призначення засобу для волосся | Стайлінг |
| Тип волосся | Всі типи волосся |
| Тип застосування | Незмивний |
| Тип шкіри голови | Всі типи шкіри |
- Ціна: 3 699 ₴

