
- В наявності
- Код: 00149390
Машинка для стрижки Remington Classic Edition, мережа+акум., роторний мотор, насадок-8, кейс, акс. компл, сріблястий
3 299 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машинка для стрижки волосся Remington HC450 CLASSIC EDITION відрізняється оптимальним співвідношенням ціни та якості. Недорога модель дозволить швидко та професійно виконати роботу. Виконано машинку з якісних, надійних матеріалів з великим терміном експлуатації. Ергономічній конструкції корпус зручно утримувати однією рукою. Хромований корпус для стійкого стану оснащений стильними гумовими вставками із високоякісного матеріалу. Машинка поєднує гарний зовнішній вигляд, зручну конструкцію та практичність у використанні.
Основні
| Тип | машинка для стрижки |
| Насадки | для волосся |
| Кількість насадок в комплекті | 8 шт |
| Комплектація | футляр/чохол |
| ножиці | |
| щіточка для шиї | |
| насадки | |
| перукарська накидка |
Функціональні можливості
| Самозаточуючі леза | ![]() |
Характеристики
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Максимальна довжина стрижки | 25 мм |
Живлення
| Джерело живлення | мережа |
| акумулятор | |
| Час роботи акумулятора | 50 хв |
| Час зарядки акумулятора | 2 г |
| Індикатор зарядки | ![]() |
Додатково
| Особливості | Важіль для регулювання довжини |
| Хромовані деталі |
Фізичні
| Колір | сірий |
Габарити брутто
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Вага | 0.87 кг |
| Об'єм | 0.0041 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість насадок | 8 |
| Кількість установок довжини | 8 |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Бритвене насадка | Ні |
| Вага | 0.87 кг |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Дорожній футляр | Так |
| Керамічне покриття | Ні |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Так |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Час роботи від акумулятора | 50 хв |
| Щіточка для чищення | Так |
- Ціна: 3 299 ₴

