
- В наявності
- Код: 00149389
Машинка для стрижки Remington Apprentice, від мережі, роторний мотор, насадок-5, титан.напил., синій
1 239 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
П'ять напрямних гребенів у діапазоні 3-18 мм (3 мм, 6 мм, 9 мм, 12 мм, 18 мм) забезпечують ідеальне розмаїття варіантів, коли справа доходить до бажаної довжини та ступеня. Створіть свій стиль і стрижку - від чистого гоління до довшої текстурованої стрижки. Мережевий шнур для постійного використання дозволяє вам бути впевненим у тому, що ви ніколи не залишитеся без енергії для догляду. Крім того, захисний ковпачок леза дає змогу безпечно зберігати машинку для стрижки та захищає гостроту леза, унеможливлюючи можливість щербин або порізів.
Основні
| Тип | машинка для стрижки |
| Насадки | гребінь /5 шт (3 мм, 6 мм, 9 мм, 12 мм, 18 мм) |
| Кількість насадок в комплекті | 5 шт |
| Комплектація | щіточка для чищення |
| щіточка для шиї | |
| інструкція | |
| гребінець | |
| машинка для підстригання | |
| захисний ковпачок |
Функціональні можливості
| Кількість установок довжини | 18 |
| Самозаточуючі леза | ![]() |
Характеристики
| Регулювання довжини стрижки | зміною насадок |
| повзункове | |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Максимальна довжина стрижки | 18 мм |
| Ширина ножа | 41 мм |
| Покриття лез | титанове |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
Живлення
| Джерело живлення | мережа |
Додатково
| Особливості | мотор роторний |
| Країна виробник | Китай |
Фізичні
| Колір | синій із чорним |
| Габарити | 16.2х6.5x5 см |
| Вага | 360 г |
Габарити брутто
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Вага | 0.52 кг |
| Об'єм | 0.0028 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Вага | 360 г |
| Гіпоалергенний | Ні |
| Класифікація косметичного засобу | Професійна |
| Лупа | Відсутній |
| Об`єм | 0.0028 мл |
| Область застосування | Шкіра голови |
| Призначення засобу для волосся | Стайлінг |
| Тип волосся | Всі типи волосся |
| Тип застосування | Незмивний |
| Тип шкіри голови | Всі типи шкіри |
- Ціна: 1 239 ₴

