
- В наявності
- Код: 00149165
Фен Philips 8000 Series, 1400Вт, 3 режими, іонізація, хол. обдув, турборежим, рожевий
11 499 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія
- Series 8000
Основні характеристики
Режими та функції
Потужність, Вт
Тип
Вид насадки
Тип іонізації
Тип мотора
- DC
Кількість швидкостей
- 3
Кількість температурних режимів
- 4 та більше
Насадки
- Магнітна насадка-концентратор 8 мм
Магнітний дифузор
Комплектація
- Фен
Магнітна насадка-концентратор 8 мм
Магнітний дифузор
Інструкція
Додаткові характеристики
Довжина шнура
- 2 м
Електроізоляція
- Клас I
Розміри, вага
Габарити приладу (ВхШхГ)
- 30.1 х 7.33 х 16.9 см
Габарити упаковки (ВхШхГ)
- 30.1 х 13 х 18.7 см
Вага
- 0.395 кг
Вага в упаковці
- 0.78 кг
Сфера використання
Додаткові характеристики
- Потужний BLDC двигун: швидке сушіння за 3 хвилини або менше
ThermoShield Advanced: захист волосся від пошкоджень
Технологія Dual Aistream: максимально блискуче та менш заплутане волосся
Компактний і зручний високошвидкісний фен: всього 395 г
Іонізація: негативні та водні іони
Додатковий догляд за шкірою голови та тонким волоссям
Просте обслуговування завдяки режиму автоочищення
Споживає менше енергії
Колір
- Рожевий
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.395 кг |
| Ширина | 7.33 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Ні |
| Регулювання швидкості | Так |
| Складна ручка | Ні |
| Терморегулятор | Так |
| Основні | |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Потужність фена | 1400 Вт |
| Режим Турбо | Так |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
- Ціна: 11 499 ₴
