
- В наявності
- Код: 00149161
Фен Philips 7000 Series, 1800Вт, 2 режими, дифузор, іоніз-я, хол. обдув, фіолетовий
5 499 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | фен |
| Потужність | 1800 Вт |
| Кіл-ть швидкісних режимів | 2 |
| Кіл-ть температурних режимів | 4 |
| Режими | іонізація |
| холодний обдув | |
| Насадки в комплекті | концентратор |
| магнітний дифузор | |
| Особливості | петля для підвішування |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | фіолетовий |
| Вага | 550 г |
Фізичні
| Додатково | технологія ThermoShield Advanced |
| Комплектація | Інструкція |
| Гарантійний талон | |
| Фен | |
| Насадки |
Габарити брутто
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Вага | 1.41 кг |
| Об'єм | 0.0105 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Фіолетовий |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Режим Турбо | Ні |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Ні |
| Регулювання швидкості | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 550 |
- Ціна: 5 499 ₴
