
- В наявності
- Код: 00149159
Фен Philips 5000 Series, 2300Вт, 3 режими, дифузор, іоніз-я, хол. обдув, біло-рожевий
3 199 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | фен |
| Потужність | 2300 Вт |
| Кіл-ть температурних режимів | 3 |
| Число швидкостей повітряного потоку | 2 шт |
| Режими | холодний обдув |
| Насадки в комплекті | концентратор /11 мм |
| дифузор | |
| Особливості | петля для підвішування |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | білий з рожевим |
| Вага | 729 г |
Особливості
| Безпека | захист від перегрівання |
Фізичні
| Додатково | іонізація |
| ThermoShield |
Габарити брутто
| Ширина | 310 мм |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Вага | 0.95 кг |
| Об'єм | 0.0078 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Режим Турбо | Ні |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Ні |
| Регулювання швидкості | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 729 |
| Колір корпусу | білий з рожевим |
- Ціна: 3 199 ₴
