
- В наявності
- Код: 00149156
Фен Philips 5000 Series, 2100Вт, 3 режими, іонізація, хол. обдув, білий
2 299 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | фен |
| Потужність | 2100 Вт |
| Число швидкостей повітряного потоку | 2 шт |
| Режими | іонізація |
| захист від перегрівання | |
| холодний обдув | |
| Насадки в комплекті | концентратор |
| Особливості | петля для підвішування |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | білий |
| Вага | 642 г |
Фізичні
| Додатково | шнур, що обертається |
| ThermoShield |
Габарити брутто
| Ширина | 310 мм |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Вага | 0.85 кг |
| Об'єм | 0.0078 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 6.42 кг |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Режим Турбо | Ні |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Терморегулятор | Так |
- Ціна: 2 299 ₴
